Biz kimiz

Web sitemizin adresi: https://www.cikolatalikayisi.com.

Bir yorum bırakırsanız, yorum ve meta verileri süresiz olarak saklanır. Böylece, takip eden yorumlarınızı denetim kuyruğunda tutmak yerine otomatik olarak tanıyabilir ve onaylayabiliriz.

Web sitemize kayıt yaptıran kullanıcılar için (varsa) kullanıcı profilinde sağladıkları kişisel bilgileri de saklarız. Tüm kullanıcılar kişisel bilgilerini istedikleri zaman görebilir, düzenleyebilir veya silebilir (kullanıcı adı değiştirme hariç). Web sitesi yöneticileri de bu bilgileri görebilir ve düzenleyebilir.

Verileriniz üzerindeki haklarınız neler

Bu sitede bir hesabınız veya yorumlarınız varsa, bize sağladığınız veriler dahil olmak üzere, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin dışa aktarılmış bir dosyasını almayı isteyebilirsiniz. Ayrıca, hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel verileri de silmeyi isteyebilirsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlik amaçlarına uymak zorunda olduğumuz hiçbir veriyi içermez.

Verinizi nereye gönderiyoruz

Ziyaretçi yorumları otomatik istenmeyen yorum algılama servisi aracılığıyla kontrol edilebilir.

cikolatalikayisi.com a hoşgeldiniz. cikolatalikayisi.com aracılığıyla sizlerden talep ettiğimiz kişisel bilgilerinizin kullanılması ve paylaşılması konusunda en az sizler kadar duyarlı olduğumuzu bilmenizi isteriz. “Gizlilik Politikası” altında oluşturduğumuz bütün işlemleri ziyaretçilerin ve üyelerin bilgilerini korumanın önemini göz önünde bulundurarak hazırladık. “Kullanım Koşulları” ve “Üyelik Sözleşmesi” de bu politika doğrultusunda hazırlanmış ve sizlere internet sitesinin kullanımına ilişkin bilgileri sunmak için paylaşılmıştır. cikolatalikayisi.com internet sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Eğer sorularınız veya bu “Gizlilik Politikası “ile ilgili endişeleriniz varsa, lütfen bizimle irtibata geçin.

e-posta: admin@cikolatalikayisi.com

Biz Müşterilerimizden Hangi Bilgileri Talep Ediyoruz?

Sizlerden aldığımız bilgiler, sunduğumuz hizmetleri geliştirmemize ve kişiselleştirmemize yardımcı olmaktadır. Sizlerden talep ettiğimiz bilgiler aşağıda listelenmiştir.

Bize Verdiğiniz Bilgiler

İnternet sitemize girdiğinizde ya da bize telefon veya e-posta yoluyla ulaştığınızda bilgileriniz tarafımızca kaydedilir ve saklanır. Bu bilgiler üye kaydı, hızlı alışveriş, facebook ile giriş, müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmeler, anketler, forumlar, içerik gönderimleri, yorumlar, öneriler ve tarafımıza gönderdiğiniz e-postalar yoluyla bizlerle paylaştığınız bilgileri kapsamaktadır. Ödeme aşamasında paylaşmış olduğunuz “Kredi Kartı” bilgileriniz ise hiçbir şatta tarafımızca kaydedilmemekte ve saklanmamaktadır. Sonuç olarak irtibat bilgileriniz (adınız, soyadınız, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz) ve evcil hayvan bilgileriniz tarafımızca sizden talep edilmekte ve siparişlerinizin zamanında ve sorunsuz bir şekilde size ulaşabilmesi, gerekli bilgilendirmelerin yapılabilmesi, hem size hem de evcil hayvanınıza özel promosyon, indirim ve kampanyalar yapılabilmesi ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla tarafımızca kaydedilmekte, saklanmakta ve kullanılmaktadır.

Otomatik Bilgiler

Bizimle iletişim kurduğunuzda otomatik olarak bazı bilgileri almakta ve saklamaktayız. İnternet sağlayıcılarınızdan cikolatalikayisi.com a giriş yaptığınızda çoğu web sitesi gibi, belirli bilgiler elde etmek için, çerezler ve diğer teknolojileri kullanmaktayız. Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, cikolatalikayisi.com a gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, sahtekarlıkları önlemek, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilmektedir.

Üçüncü Şahıslar Tarafından Sağlanan Bilgiler

Müşteri hakkında üçüncü şahıslardan gelen bilgileri de kaydetmekte ve saklamaktayız. Bunlar taşıyıcı kargo firması tarafından bize bildirilen güncel teslimat adres bilgileri ve üyelerimiz tarafından “Arkadaşını Davet Et” programı kapsamında davet edilen kişilerin e-posta adresleridir.

Mali Bilgiler

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Kredi kartı işlemleriniz uluslararası bir işletme olan PayTr ödeme sistemleri üzerinden gerçekleştirilmekte, kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile işlemlerinizin şifrelenerek gerçekleştirilmesi sağlanmakta, önde gelen sertifika 128 bit rapid ssl şifreleme sertifikasyonunun kullanılmasını sağlamaktadır. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.